* 
* 
* 
* 
Drošības kods*

Nevarat salasīt? Nomainīt bildi!

  
* - lauki aizpildāmi obligāti

Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Fypryst Spray 2.5mg/ml Izsmidzināms pretparazītu līdzeklis

100ml - 10.20 EUR

pievienot grozam


Apraksts

Fypryst 2,5 mg/ml uz ādas izsmidzināms aerosols, šķīdums kaķiem un suņiem blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un profilaksei

MĒRĶA SUGAS:  kaķi, suņi

INDIKĀCIJA(AS) 

Blusu un ērču invāzijas ārstēšanai un profilaksei kaķiem un suņiem, un kā daļa no blusu alerģiskā dermatīta (BAD) ārstēšanas stratēģijas kaķiem un suņiem.
Zāles ir aktīv
as pret Ixodes sugām ieskaitot Ixodes ricinus, kas ir nozīmīgs Laima slimības pārnēsātājs. Zāles kontrolē Trichodectes canis utu invāziju suņiem un Felicola subrostratus utu invāziju kaķiem. 

Insekticīdā darbība pret pieaugušu blusu jaunu invāziju saglabājas līdz 3 mēnešiem suņiem un līdz 2 mēnešiem kaķiem, kas atkarīgs no vides apstākļiem. Zālēm piemīt noturīga akaricīda iedarbība līdz 1 mēnesim pret ērcēm suņiem un kaķiem, kas atkarīgs no vides iedarbības pakāpes.

DEVAS ATKARĪBĀ NO DZĪVNIEKU SUGAS, LIETOŠANAS VEIDA UN PAŅĒMIENA 

Mehāniskā pumpja aerosols ārīgai lietošanai; 0,5 ml (100 ml pudele) vai 1,5 ml (250 ml pudele) vai 3 ml (500 ml pudele) vienā pūtienā. 

Lietošanas veids:
Apsmidzināt visu dzī
vnieka ķermeni aptuveni no 10-20 cm attāluma.
Izsmidzina pretēji matu augšanas virzienam un pārliecinieties, vai viss apmatojums ir samitrināts. Apmatojumu sabužina, it īpaši garspalvainiem dzīvniekiem, tā lai produkts nokļūtu līdz ādai. Dzīvnieka galvu un apvidu ap acīm, kā arī jaunus un nervozus dzīvniekus apstrādā, uzsmidzinot cimdotai rokai un ar to uzmanīgi ierīvējot apmatojumu. 

Atļaut nožūt dabīgi. Nesusināt ar dvieli. 

Devas: Lai samitrinātu apmatojumu līdz ādai, lietojiet 3–6 ml uz kilogramu svara (7,5–15 mg aktīvās vielas uz kilogramu svara), atkarībā no apmatojuma garuma tas ir 6–12 piespiešanas reizēm uz kilogramu svara, lietojot 100 ml iepakojumu, ar 2–4 piespiešanas reizēm, lietojot 250 ml iepakojumu, vai 1–2 piespiešanas reizēm, lietojot 500 ml iepakojumu. 

Īpašības: Preparāts satur pārklājošu vielu. Tādēļ izsmidzinot veidojas kārtiņa un apmatojums kļūst spīdīgs. 

Droši var apstrādāt kucēnus un kaķēnus no 2 dienu vecuma. 

Guļvietu, paklāju un mīksto mēbeļu apstrāde ar piemērotiem insekticīdiem palīdzēs novērst kairinājumu vidē un paildzinās produkta sniegto aizsardzību pret atkārtotu invāziju. 

Produkts nav piemērots tiešai vides apstrādei.

IETEIKUMI PAREIZAI LIETOŠANAI 

Ar 100 ml iepakojumu aptuveni 8 reizes var apstrādāt īsspalvainu vidēja izmēra kaķi (4 kg). Ar 250 ml iepakojums aptuveni 4 reizes var apstrādāt īsspalvainu vidēja izmēra suni (20 kg). Ar 500 ml iepakojums aptuveni 4 reizes var apstrādāt īsspalvainu liela izmēra suni (40 kg). 

Tā kā nav veikti pētījumi par drošību, minimālais intervāls starp ārstēšanas reizēm ir 4 nedēļas. 

 Optimālam efektam divas dienas pirms vai pēc ārstēšanas nav ieteicams mazgāt dzīvniekus vannā vai ar šampūnu. Mazgāšana vannā vai ar šampūnu līdz četras reizes divu mēnešu laikā būtiski neietekmē produkta efektivitāti. Ja mazgāšanu ar šampūnu veic biežāk, ieteicama apstrāde ar produktu reizi mēnesī. 

 

Reģistrācijas apliecības īpašnieks, valsts

KRKA- Slovēnija 

Vairāk par produktu lasiet šeit: