* 
* 
* 
* 
Drošības kods*

Nevarat salasīt? Nomainīt bildi!

  
* - lauki aizpildāmi obligāti

Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Adaptil nomierinošs feromonu sprejs

20309

60ml - 25.20 EUR

pievienot grozam


Apraksts

 

Drošs un efektīvs veids, lai normalizētu uzvedību suniem stresa situācijā. Sintētiskie feromoni DAP, Nomierina (ADAPT Adaptil) suņu  feromona analogs. Nomierina uztraukto suni, ADAPTIL darbojas zemapziņas līmenī, nodrošinot  dzīvniekam miera un drošibas sajūtu.
 Sajūta "mātes siltums" suns "atceras" visu dzīvi. Šī darbība ir balstīta uz sintezētās suņu feromoniem  ADAPTIL, kas palīdz kucēniem un pieaugušiem suņiem, pielāgoties  nepazīstamā vietā un atvieglot stresu.

ADAPT Adaptil (DAP feromons) uz suņiem neatstāj nelabveligo ietekmi, bet tomēr aicinām jūs novietot  tos mazāk redzamās vietās, lai noverst iepēju sakošlat. 

Par Feromoniem:
Feromoni tiek izmantoti, lai atrisinātu uzvedības problēmas suņiem. Feromoni - bioloģiski aktīvas vielas. Tie izceļas dzīvnieku vidē, un ietekmē uzvedību, fizioloģisko un emocionālo stāvokli indivīdu sugas. Šīs vielas,izplatas  pa gaisu vai ūdeni, pa zemi vai ar mantām, atzīmējiot aizņemto teritoriju, veicina orientāciju un uzlabo saziņu starp grupas dalībniekiem.
Feromoni tiek ražoti un izdalās apkārtējā vidē ar special dziedzeri (dzīvniekiem tas ir anālie, sejas, pienā (laktācijas), starppirkstu dziedzeri).
Feromoni, kļūst par īpašiem receptoriem dzīvniekiem, ko izraisa refleksu uzvedības maiņu.


Satur:
Suņu feromonu: 2.5%
Palīgvielas q.s.:
Izmanto:
Tos var izmantot, lai  noverst nelabvelikgu stresa ietekmi, kurš var rasties telpā vai ārpus mājas, piemēram:
• Parvakšanas uz jaunu vidi (jaunas mājas, svešinieki, suņu būdas)
• Socializācijas periods
• Jaunas un neprognozējamas situācijas
• Bailes saistītas ar  reakcijam kuri var rasties ārpus mājām (satiksme, citi suņi, izstādes, pērkona negaiss, šāvieni, utt ..).

Cita informācija
Feromoni ir sugām specifiski un neiedarbojas uz citiem  miļdzīvniekiem, izņemot suņus.